Rodzinny ogród funkcjonalny

Düsseldorf, Niemcy

Powierzchnia: 1200m2
Data: 2023 r.
Styl: nowoczesny, minimalistyczny
Projektant: Adriana Baryżewska

Rodzinny ogród funkcjonalny

O projekcie

Projektowany ogród to doskonała synteza nowoczesnego minimalizmu i funkcjonalnej elegancji, doskonale wpisująca się w naturalne otoczenie. Ta unikalna przestrzeń zachwyca każdym elementem.

Zróżnicowanie terenu stało się źródłem inspiracji do stworzenia wyjątkowej kompozycji. Obniżona część terenu umożliwia wpisanie obniżonego paleniska. Tuż obok znajduje się funkcjonalna pergola z kuchnią zewnętrzną oraz kompletem jadalnym, idealnym do organizacji spotkań i imprez. To miejsce, gdzie atrakcje są usytuowane blisko siebie, tworząc wyjątkowo funkcjonalną przestrzeń.

Wyjście z salonu prowadzi na przestronny taras z wygodnym kompletem wypoczynkowym, tworząc naturalne przedłużenie wnętrza domu. Z drugiej strony, wyjście z kuchni prowadzi do przytulnego kącika kawowego, idealnego na poranne chwile relaksu przy ulubionej kawie.

Roślinność zakłada wykorzystanie niewymagających gatunków, doskonale komponujących się z minimalistycznym stylem ogrodu. Te atrakcyjne rośliny nie tylko podkreślają estetykę ogrodu, ale także przyczyniają się do polepszenia jego reprezentacyjnego wyglądu.

Ten projekt ogrodu ma na celu spełnienie potrzeb nie tylko Twojej rodziny, ale także jej przyjaciół i gości. To miejsce, gdzie nowoczesny minimalizm spotyka się z naturą, tworząc harmonijną i praktyczną przestrzeń, idealną do życia, relaksu i rozrywki.

Plan ogrodu oświetlenie
Zadaszenie w ogrodzie
Rabata z traw ozdobnych
Taras nowoczesny

Odezwij się do nas!

Zadzwoń lub napisz, abyśmy porozmawiali o Twoim ogrodzie lub wypełnij formularz z prośbą o wycenę. 

Scroll to Top