Podjazd do domu jednorodzinnego

Katowice, Polska

Powierzchnia: 100m2
Data: 2023 r.
Styl: nowoczesny, minimalistyczny
Projektant: Adriana Baryżewska

Podjazd do domu jednorodzinnego

O projekcie

Projektowany ogród to idealne uzupełnienie nowoczesnego domu jednorodzinnego. Rozpoczynamy od reprezentacyjnego podjazdu. Jasne i ciemne kostki betonowe ułożone w subtelny wzór nadają mu elegancji. Przejście obok podjazdu prowadzi nas dalej do ogrodu.

Przejście z wielkoformatowych płyt wokół domu jest starannie zaprojektowane, aby zapewnić płynną i estetyczną komunikację w ogrodzie. To miejsce, gdzie minimalizm architektury domu jest podkreślany przez rośliny o atrakcyjnym charakterze reprezentacyjnym. Roślinność ta dodaje ogrodowi elegancji i harmonijnie współgra z modernistycznym stylem budynku.

Kolorystyka ogrodu jest utrzymana w szarościach i odcieniach grafitu, a delikatne oświetlenie LED nadaje mu ciepłą atmosferę o zmierzchu. Soczysta zieleń roślin kontrastuje z subtelnymi kolorami podjazdu i elementów architektonicznych, tworząc atrakcyjny i reprezentacyjny frontowy ogród.

Ten projekt to doskonały przykład harmonijnego połączenia minimalistycznego designu z funkcjonalnością i estetyką. Reprezentacyjny frontowy ogród stanowi nie tylko wizytówkę domu, ale także przestrzeń, która zachwyca i cieszy oczy każdego, kto go odwiedza.

Wiata samochodowa
Podjazd do garażu
Przejście z płyt betonowych
Oświetlenie podjazdu
Wejście do domu jednorodzinnego
Podjazd do domu
Podjazd przy domu jednorodzinnym
Przejście wzdłuż domu
Podjazd do domu jednorodzinnego
Kosze na śmieci

Odezwij się do nas!

Zadzwoń lub napisz, abyśmy porozmawiali o Twoim ogrodzie lub wypełnij formularz z prośbą o wycenę. 

Scroll to Top