Ogród w Chorzowie

POWIERZCHNIA
50 m2

MIEJSCOWOŚĆ
Chorzów

DATA 
02.2023

STATUS 
w realizacji

Ogród w Chorzowie

Jednym z kluczowych elementów projektu niewielkiego ogrodu w Chorzowie jest zapewnienie poczucia intymności. Pomimo że znajduje się w samym środku miasta, ogród oferuje prywatną i zaciszną przestrzeń, która stanie się schronieniem od zgiełku miejskiego życia.
Oprócz eleganckich rabat wykreowanych także przy użyciu kamiennych donic, ogród zawiera wyznaczoną strefę relaksu. Ta część ogrodu jest wyposażona w wygodne siedzenia i delikatne oświetlenie, tworząc idealne środowisko do relaksu i regeneracji.
Kluczową rośliną zapewniającą kameralny charakter ogrodu i osłonę przed wzrokiem sąsiadów, jest bambus wprowadzający egzotyczną nutę do całego założenia. Wybrana odmiana bambusa nadaje się idealnie do małych ogrodów, zachowując kompaktową formę i nie grożąc rozprzestrzenieniem się po całej przestrzeni.

Ogród przydomowy
Panele drewniane
Donice betonowe i oświetlenie ogrodowe
Oświetlenie ogrodowe
Donice betonowe
Ogród w Chorzowie

Inne projekty

Niewielki ogród w samym centrum miasta stworzony jako przedłużenie mieszkania. Taras zapewnia komfortowy wypoczynek i możliwość spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Rozległy ogród w Cieszynie

Ogromny ogród pełen roślinności z zaprojektowanymi basenem, sauną, jacuzzi i wieloma innymi przestrzeniami do spokojnego i aktywnego spędzania czasu.

potrzebujesz projektu ogrodu?

Sprawdź jak projektujemy

Zapoznaj się z zakresem projektu, warunkami współpracy i znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Scroll to Top