Nowoczesny ogród z basenem

Bieruń, Polska

Powierzchnia: 2100m2
Data: 2023 r.
Styl: minimalistyczny, nowoczesny
Projektant: Adriana Baryżewska

O projekcie

Projekt to połączenie nowoczesnego minimalizmu i elegancji. W ogrodzie geometryczne kształty harmonijnie współgrają z subtelnym pięknem natury, tworząc spektakularne wrażenie.

Jako serce tego ogrodu wyróżnia się duży basen, który jest niczym lustrzane odbicie nieba. Jest to miejsce, gdzie można odpłynąć od codziennych zmartwień i poczuć beztroską swobodę. Obok niego, zgrabnie ukryta między drzewami, znajduje się sauna ogrodowa z prysznicem zewnętrznym – azyl luksusu i relaksu.

Na tarasie, pełniącym funkcję strefy rekreacyjnej, można odnaleźć kuchnię ogrodową z nowoczesnymi urządzeniami oraz komplet wypoczynkowy, który zaprasza do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Duży, elegancki stół jadalniany, otoczony zielenią, stanowi idealne miejsce do organizacji wykwintnych spotkań i przyjęć.

Wiodący do tego wyjątkowego ogrodu jest reprezentacyjny betonowy podjazd, który wita gości swoją niepowtarzalną formą. Z daleka można zauważyć zagajnik sosnowy, dodający odrobiny surowego uroku i równowagi pomiędzy prostotą a naturą.

Również w centralnym punkcie ogrodu znajduje się fascynująca brama woda, nowoczesna forma fontanny. Jej minimalistyczny design i dynamiczny ruch wody tworzą zaskakujący i kojący efekt.

Wśród starannie dobranych roślinności dominują nowoczesne zestawienia roślin, łączące subtelne odcienie bieli i fioletu. Duże drzewa kolumnowe dodają wyszukanego charakteru, a żywopłot z geometrycznie strzyżonych drzew wzbogaca ogrodową przestrzeń. Wartościowe bonsai w zgrabnych doniczkach, układane z precyzją, dodają odrobinę egzotyki.

Wzorcowe połączenie drewna w naturalnym odcieniu i jasnych płyt kamiennych, tworzy kontrastujący, a zarazem harmonijny krajobraz. Wyrafinowany repertuar kolorystyczny uzupełnia minimalistyczny charakter ogrodu.

To wyjątkowe miejsce emanuje nowoczesnym prestiżem, jednocześnie zachowując praktyczność i funkcjonalność. To niezrównane dzieło sztuki krajobrazowej, które przyciąga uwagę swoją prostotą i spektakularnym designem. W tym wyjątkowym ogrodzie można doświadczyć elegancji i luksusu, będąc jednocześnie oczarowanym jego funkcjonalnością.

potrzebujesz projektu ogrodu?

Skontaktuj się po darmową, niewiążącą wycenę.

Zapoznaj się z uśrednioną wyceną pakietów projektowych i napisz w sprawie szczegółowej wyceny projektu Twojego ogrodu.

Scroll to Top